1434 (1134) 2020-12-11 - 2020-12-17

Mam serce dla zwierząt – charytatywne zakupy

To dobry moment, aby zaopatrzyć się w nowy kalendarz albo na przykład w ładny kubek. W sklepie Fundacji „Animalsi” nie tylko możemy kupić prezent dla kogoś bliskiego lub po prostu dla siebie, ale przede wszystkim pomóc bezdomnym zwierzętom, które bez wsparcia człowieka są bezradne.


Jak co roku o tej porze OTOZ Animals „Ciapkowo” i Fundacja „Animalsi" mają propozycję nie do odrzucenia. To zabawa o nazwie „Charytatywne zakupy”, z której cały dochód jest przeznaczony na realizację potrzeb czworonożnych mieszkańców „animalsowych” schronisk.
Jak można pomóc? Wystarczy wejść na stronę Fundacja „Animalsi" (sklep.fundacjaanimalsi.pl), przejrzeć propozycje, wybrać coś dla siebie i kupić. W ofercie sklepu znajdują się między innymi: kalendarze na 2021 rok ze zdjęciami podopiecznych ze schronisk, koszulki, kubki, magnesy, breloczki, czapki i torby z materiału. A w tym roku nowością są ręczniki z napisem „Mam serce dla zwierząt” oraz podkładki pod myszkę.
O bezdomnych zwierzętach pamiętajmy nie tylko od święta. Podopiecznym gdyńskiego „Ciapkowa” można pomagać przez cały rok.
A jeśli ktoś myśli o adopcji zwierzaka, ale nie ma możliwości tego zrobić, może zostać tak zwanym wirtualnym opiekunem. Na stronie internetowej gdyńskiego schroniska, przy zdjęciach zwierząt, pojawia się hasło: „Czeka na wirtualną adopcję”. Gdy wirtualnie zaadoptujemy danego zwierzaka - obok jego zdjęcia pojawi się nasze imię, nazwisko lub nick.
Jeżeli mamy swoją stronę internetową lub prowadzimy bloga - możemy tam zamieścić zdjęcia naszego nowego podopiecznego. W miarę możliwości możemy go również odwiedzać w schronisku.
Więcej informacji o działaniach „Ciapkowa” znajduje się na stronie internetowej www.ciapkowo.pl.

  • ikonaOpublikowano: 10.12.2020 12:58
  • ikona

    Autor: Karolina Szypelt (k.szypelt@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 10.12.2020 12:59
  • ikonaZmodyfikował: Karolina Szypelt
ikona