1434 (1134) 2020-12-11 - 2020-12-17

Porozmawiaj online o ochronie klimatu

Możesz pomóc wypracować pomysły na nowe działania, dzięki którym mieszkańcy i mieszkanki Gdyni będą mogli skuteczniej przyczyniać się do łagodzenia zmian klimatu. Do 20 grudnia trwa nabór do narady społecznej w ramach Gdyńskiego Dialogu o Klimacie. Przed uczestnikami trzy spotkania warsztatowe z ekspertami, w tym miejskimi urzędnikami.


Narada społeczna to cykl trzech spotkań online, których celem będzie opracowanie rekomendacji i pomysłów w zakresie włączania mieszkańców, instytucji i organizacji w działania przyczyniające się do łagodzenia zmiany klimatu.
Udział w naradzie społecznej mogą wziąć przedstawiciele organizacji pozarządowych, rad dzielnic, uczelni, przedsiębiorców, spółdzielni mieszkaniowych oraz innych podmiotów reprezentujących grupy mieszkańców – także nieformalnych. Spośród zgłoszonych uczestników zostanie wyłonionych około 30 osób. W naradzie będzie mógł wziąć udział jeden przedstawiciel danego podmiotu. Uczestników wspierać będą eksperci.
Spotkania online odbędą się 21 stycznia, 6 lutego i 18 lutego 2021 r. Każdy z warsztatów ma trwać 3 godziny. Zapisy dotyczą całego cyklu, a nie pojedynczych spotkań.
Zgłoszenia są przyjmowane do 20 grudnia za pomocą formularza na stronie badanialis.pl/narada, pod nr. tel. 58 727 39 08 oraz mailowo: konsultacje@lis.gdynia.pl.