Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1439 (1139) 2021-01-29 - 2021-02-04

Wtorki z Rodzinnymi

Cały czas szukają nowych smaków i doskonalą sztukę parzenia kawy. Lubią to, co robią, a w lokalu dbają o przyjazną atmosferę. Prowadzą kawiarnię „Black & White Coffee” w Gdyni. Z historią biznesu Leszka Jędrasika i Barbary Szparagowskiej można się zapoznać w kolejnym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. To seria krótkich filmów o lokalnych firmach.


Połączyła ich miłość do kawy. Poznali się w pracy, w jednej z lokalnych kawiarni. Potem połączyli siły i postawili na własny biznes. Teraz dbają o to, aby ich klienci otrzymali solidny zastrzyk energii i mogli rozkoszować się aromatyczną kawą i ciastem. Barbara Szparagowska i Leszek Jędrasik – właściciele kawiarni „Black & White Coffee” – są bohaterami siódmego odcinka cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.
„Black & White Coffee” działa przy ul. Władysława IV 28. W ofercie są kawy i herbaty. Poza napojami specjalnością lokalu są ciasta, desery wegańskie wersje wypieków.
„Wtorki z Rodzinnymi” to miejska akcja promująca lokalne firmy, które na stałe wpisały się w gdyński krajobraz. Pod okiem Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości powstało 20 krótkometrażowych filmów. Ich bohaterami są lokalni przedsiębiorcy.
We wtorki na stronie internetowej i facebookowym profilu Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz gdyńskim kanale YouTube są prezentowane kolejne odcinki opowieści o rodzinnych biznesach.