1441 (1141) 2020-02-12 - 2020-02-18

Teatr Gdynia Główna zaprasza małych i dużych

Teatr Gdynia Główna (pl. Konstytucji 1) zaprasza:
– 14 lutego o godz. 18.00 na walentynki ze spektaklem „i… jakoś to będzie” wg „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza w reż. Idy Bocian.
Miłość spełniona, miłość odrzucona, no i miłość do ojczyzny. Skryte pragnienia, wielkie tajemnice i nieoczywiste tęsknoty. Telimena chce zdobyć męża, Tadeusz pragnie Zosi, Gerwazy myśli tylko o zemście, a Księdza Robaka dręczy ciężar wielkiej tajemnicy.
Bilety 35/40 zł.
– 21 lutego godz. 12.00 oraz 14.00 na Stację Bajek, a w niej „Bajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku” wg Pierre’a Gripariego i w reż. Ewy Ignaczak.
Jak znaleźć ukochanego, który pojawia się tylko w snach i jakim sposobem pokonać mocarnego smoka Tarabistraka? Na te pytania będzie musiała znaleźć odpowiedź księżniczka Popi, główna bohaterka Bajki o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku. Dzielna i odważna księżniczka przemierzy świat w poszukiwaniu swojego wyśnionego ukochanego i trafi do Schroniska dla Zabłąkanych Dzieci, które wyjątkowo trudno opuścić. A na horyzoncie tej trudnej podróży czai się jeszcze… Smok.
Bilety: 30 zł
Szczegóły na teatrgdyniaglowna.pl.

ikona