1442 (1142) 2020-02-19 - 2020-02-25

Luty w Przystaniach

Z powodu pandemii Domy Sąsiedzkie w Przystaniach pozostają zamknięte, działania zostały przeniesione do strefy online. Warto śledzić strony Przystani na FB.
Ramowy program na luty 2021:
– 24 lutego – Joga z Agnieszką;
– 25 lutego o godz. 18.30 – „PRZYSTAŃ na kawkę” (cykl inspirujących spotkań z mieszkańcami i sympatykami Gdyni „przy kawie”, transmisja na żywo);
Cykl #inspirujacyponiedzialek – w poniedziałki animatorzy dzielą się inspiracjami na działania sąsiedzkie z Polski lub świata, które można wykorzystać w swoim otoczeniu.
Cykl „Sąsiedzi polecają” – seria postów, w którym mieszkańcy dzielą się doświadczeniami i inspiracjami w ramach zaproponowanych tematów przewodnich.
Animatorzy zapraszają na https://www.facebook.com/PrzystanGdynia oraz grupy na FB poszczególnych Przystani (Przystań Lipowa 15, Gdynia Przystań Opata Hackiego 33, Gdynia Przystań Chylońska 237, Gdynia Przystań Śmidowicza 49).
***
W grupie Gdynia Przystań Opata Hackiego (na stronie www.facebook.com/groups/PrzystanOpataHackiego33) odbywają się spotkania kawiarenki projektowej ZOHaCafe:
– 26 lutego – Tutorial online – Cykl „Inspiracje kulinarne” – szybkie przekąski*
Kawiarenka realizowana jest w ramach projektu: „Gdynia odNowa: Rozwój usług społecznych świadczonych na rzecz lokalnej społeczności w dzielnicy Opata Hackiego-Zamenhofa” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

ikona