1443 (1143) 2021-02-26 - 2021-03-04

Widzimy się w Konsulacie Kultury

Konsulat Kultury (ul. Jana z Kolna 25) zaprasza na wydarzenia stacjonarne oraz online.


Do 4 marca trwa Artystyczny Klub Malucha online czyli zajęcia muzyczne przeznaczone dla rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 0-2 lata. W trakcie zajęć dzieci poznają wiele piosenek, wierszyków, masażyków i tańców. Uczą się także grać na instrumentach perkusyjnych, rozwijają poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną oraz – poprzez zabawę w grupie rówieśniczej – umiejętności społeczne. Nowy odcinek „Jedziemy na wycieczkę – poznajemy środki transportu” dostępny jest bezpłatnie przez tydzień na kanale YouTube Konsulatu Kultury.

Więcej szczegółów na stronie: www.konsulatkultury.pl.
27 lutego, o godz. 18.00 i 20.15 odbędzie się spektakl „Psiunio” w reż. Grzegorza Chrapkiewicza.
Tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz przedstawia relacje międzyludzkie w zupełnie nowym świetle. Występują: Marta Kalmus-Jankowska, Piotr Jankowski i Tomasz Sapryk.
Bilety: 50/45 zł.

6 marca, o godz. 18.00 i 20.15 zaplanowano spektakl „Zacznijmy jeszcze raz” w reż. Tomasza Sapryka.
Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i… uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w naszym spektaklu. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf dla dwojga aktorów – Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej. To sztuka o nas… bardzo bliska polskiemu widzowi, ciepła i cholernie mądra.
Bilety: 60/50 zł.

Bilety na spektakle dostępne na stronie:
www.konsulatkultury.pl.