1446 (1146) 2021-03-19 - 2021-03-25

Warszaty rodzinne online

Muzeum Emigracji zaprasza rodziny z dziećmi w wieku 5-12 lat do udziału w wyjątkowych warsztatach „Frania, Bronek i magiczny czasowrotek. Czyli rodzinne warsztaty na odległość”. Uczestnicy wybiorą się w podróż po czasoprzestrzeni razem z Franią, Bronkiem i tajemniczym czasowrotkiem. Warsztaty będą składać się z 6 odcinków wciągającej historii pełnej niezwykłych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji, podczas których wszyscy będą się świetnie bawić.

Te zajęcia to doskonały sposób na połączenie zabawy, ze zdobywaniem wiedzy i rozbudzaniem ciekawości świata u najmłodszych.
W każdy piątek o 14.00, osoby, które zapiszą się na warsztaty otrzymają drogą mailową dalszą część tajemniczej historii zagubionego w czasie rodzeństwa wraz z kolorową kartą pracy i zadaniami do wykonania w rodzinnym gronie. Warsztaty rozpoczną się 19 marca, ale w każdej chwili można dołączyć do uczestnictwa. Zakończenie historii Frani i Bronka poznacie podczas spotkania na platformie ZOOM – o jego dacie uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.
Zapisy na warsztaty:
mail: warsztaty@muzeumemigracji.pl
Udział jest bezpłatny.