Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
1446 (1146) 2021-03-19 - 2021-03-25

Włosy pod dobrą opieką. Rodzinny salon fryzjerski

Potrafią wyczarować fantazyjne fryzury. Dbają o włosy klientów, używając tylko ekologicznych kosmetyków. W ich salonie panuje rodzinna atmosfera. Fryzjerstwo wciągnęło już trzecie pokolenie. Pracują z pasją i zacięciem. Fryzjerski kunszt rodziny Zagórskich, która prowadzi zakład fryzjerski „Eco Irena”, zaprezentowano w kolejnym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. To seria krótkich filmów o wyjątkowych lokalnych firmach – zarówno tych wielopokoleniowych, jak i tych, które dopiero rozwijają skrzydła.


Do biznesu podchodzą poważnie. Według nich prowadzenie firmy nie może być tylko sposobem na zarobienie pieniędzy, liczy się przede wszystkim pasja. Jak mówią, tak robią. Stawiają na włoskie podejście do biznesu. W salonie fryzjerskim, który prowadzą, klienci mają poczuć się, jak w domu. Dba o to właścicielka – Iwona Zagórska.
Zakład na początku prowadziła jej mama. Otworzyła go w 1990 roku. Potem ona przejęła stery, zmieniła styl zarządzania, a salon zaczął się rozbudowywać. Prowadzi go razem z synem – Robertem Zagórskim. Historia tej wyjątkowej rodziny i ich biznesu została zaprezentowana w trzynastym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.
Salon „Eco Irena” działa przy ul. Starowiejskiej 21. Oferuje usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Fantazyjna fryzura? Wiosenna metamorfoza? Nietypowy kolor? Loki? Dla nich to nie problem. A jeśli komuś jest za mało, może się jeszcze udać na pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny. Wtedy zadbane będą nie tylko włosy, ale i skóra. Do pielęgnacji i wszelkich zabiegów używane są tylko ekologiczne kosmetyki.
„Wtorki z Rodzinnymi” to miejska akcja promująca lokalne firmy, które na stałe wpisały się w gdyński krajobraz. W jej ramach, pod okiem Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, powstało 20 krótkometrażowych filmów. Głównymi bohaterami są lokalni przedsiębiorcy oraz ich rodziny.
Więcej informacji o działaniach Gdyni związanych z promowaniem firm rodzinnych można znaleźć na facebookowym profilu Firmy Rodzinne Gdynia.