1448 (1148) 2021-04-02 - 2021-04-08

Projekt „Wzmacnianie więzi – dwa kroki dalej”

Fundacja Prosto z serca zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Wzmacnianie więzi – dwa kroki dalej” prowadzonego we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji.


W ramach projektu będą się odbywać spotkania grupowe dla dorosłych osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Dołączenie do grupy pozwoli nawiązać nowe znajomości oraz umożliwi zdobycie nowych doświadczeń. Głównym celem spotkań jest wspólna praca i wsparcie w procesie aktywizacji społecznej i zawodowej.
Organizatorzy zapraszają mieszkańców Gdyni – osoby, którzy chcą wchodzić w dorosłe życie i dzielić się swoimi doświadczeniami z rówieśnikami. W projekcie mogą wziąć udział osoby aktywne zawodowo i te, które dopiero zamierzają wejść na rynek pracy.
Uczestnicy naszego projektu mają szansę przełamać bariery, uwierzyć w siebie i własne możliwości. Spotkania odbywać się będą średnio raz w miesiącu.
Kontakt tel. 501 518 703 lub mailowy fundacjaprostozserca@gmail.com.
Projekt „Wzmacnianie więzi – dwa kroki dalej” będzie realizowany w okresie kwiecień-grudzień 2021 i jest współfinansowany z budżetu Miasta Gdynia.