UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1451 (1151) 2021-04-23 - 2021-04-29

Kwiecień w Muzeum Miasta Gdyni

Muzeum Miasta Gdyni po raz kolejny udowadnia, że pandemia mu niestraszna, a oferta online także może być niezwykle interesująca. W kwietniu placówka zaprosi gdynian i wszystkich sympatyków m.in. na wirtualne spacery czy oprowadzanie po wystawie.
– 23 kwietnia, godz. 16.00 – (online) Znamy się! Detal w architekturze – wirtualne oprowadzanie po ulicy Słupeckiej
Bilety: bezpłatnie, obowiązują zapisy na stronie wydarzenia.
Tomasz Sosnowski z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni zabierze uczestników do wybranych miejsc na Działkach Leśnych. Za pomocą platformy Zoom pokaże, jak odkrywać perełki architektoniczne i ukryte detale bez wychodzenia z domu.
– 24 kwietnia, godz. 14.00 – (online) Dostępna sobota – spotkanie z pracownikiem Radmoru tłumaczone na Polski Język Migowy.
Dostęp do wydarzenia jest bezpłatny.
Grzegorz Bojke opowie o zmianach, jakie zaszły w firmie na przestrzeni lat, a także jak aktualnie wygląda praca projektowa przy produkowanym przez nią sprzęcie.
Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy przez Joannę Olejnik. Film ze spotkania opublikowany zostanie na profilu Facebook Muzeum Miasta Gdyni oraz na profilu YouTube.
– 29 kwietnia, godz. 17.00 – (online) Perły – wykład dr. hab. Jacka Friedricha pt. Dom Marynarza. Od modernizmu do socrealizmu.
Bilety: bezpłatnie, obowiązują zapisy na stronie wydarzenia.
Szczególowe informacje o wydarzeniach oraz zapisy na stronie:
www.muzeumgdynia.pl.