Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1451 (1151) 2021-04-23 - 2021-04-29

Przed nami Pipeline Meetup

Przed nami konferencja Pipeline Summit. Ze względu na obowiązujące obostrzenia zmieniono formułę wydarzenia. Zaplanowano cztery bezpłatne spotkania online Pipeline Meetup, których tematem będzie wykorzystywanie innowacyjnych technologii w sprzedaży. Partnerem wydarzenia jest Gdynia.


Na co zwracać uwagę, wdrażając automatyzację sprzedaży? Jak skutecznie łączyć obowiązki CEO i handlowca? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas pierwszego spotkania online w ramach Pipeline Meetup, które odbędzie się 28 kwietnia, o godz. 17.00.
Wydarzenie skierowane jest do specjalistów sprzedaży, startupowców i właścicieli firm technologicznych, a także pasjonatów sprzedaży zainteresowanych najnowszymi technikami i trendami. To przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń wokół takich tematów, jak generowanie leadów, automatyzacja sprzedaży, konwersja czy buyers journey.
Udział w konferencji Pipeline Meetup jest bezpłatny, wymagane są jednak wcześniejsze zapisy. Rejestracja na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 28 kwietnia, prowadzona jest na stronie internetowej Pipeline Summit.
Kolejne spotkania Pipeline Meetup zaplanowane są na: 9 czerwca, 15 września i 17 listopada.
Pipeline Meetup tworzy Infoshare, organizatorzy największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Partnerami głównymi cyklu wydarzeń są miasto Gdynia oraz PPNT Gdynia.