1452 (1152) 2021-04-30 - 2021-05-06

Rodzinna firma logistyczna #wGdyni

Mogą dostarczyć ładunek do dowolnego miejsca na ziemi. Spedycją i logistyką zajmują się od ponad 16 lat. Transport morski, drogowy, lotniczy i kolejowy to ich specjalność. Mowa o rodzinie Langowskich i ich firmie logistycznej Langowski Logistics. To ostatni odcinek cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.


Jak mówią, praca z rodziną to ciekawe doświadczenie. Wspólnie wciąż rozwijają firmę i szukają nowych rozwiązań oraz pomysłów. Zajmują się kompleksową obsługą spedycyjną. Świadczą usługi transportowe i magazynowe na najwyższym poziomie. Ich firma Langowski Logistics działa od 2004 roku. Na jej czele stoi Halina Langowska. Rodzinny biznes prowadzi wraz z synami – Tomaszem i Łukaszem. Obaj od zawsze fascynowali się morzem i transportem ładunków.
Langowski Logistics to operator logistyczny. Główna siedziba firmy mieści się w Gdyni przy ul. Hutniczej 16. Jest też oddział w Warszawie. Firma specjalizuje się w transporcie morskim, kolejowym, lotniczym, drogowym i militarnym. Może dostarczyć ładunki do dowolnego miejsca na ziemi. W ofercie są również: spedycja projektowa oraz skup, sprzedaż i wynajem kontenerów. Firma ma też własną agencję celną, magazyny w Gdyni, Gdańsku, Warszawie i Łodzi, a także sieć ponad 1500 agentów na całym świecie.
„Wtorki z Rodzinnymi” to miejska akcja promująca lokalne firmy, które na stałe wpisały się w gdyński krajobraz.
Więcej informacji o działaniach Gdyni związanych z promowaniem firm rodzinnych można znaleźć na facebookowym profilu Firmy Rodzinne Gdynia.

ikona