Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
1453 (1153) 2021-05-07 - 2021-05-13

FPFF czeka na konkursowe propozycje

Trwa nabór najnowszych polskich produkcji, które będą rywalizować o nagrody 46. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w Konkursie Głównym, Konkursie Filmów Krótkometrażowych i Konkursie Filmów Mikrobudżetowych.


Do każdego z nich można zgłaszać filmy fabularne, które powstały lub będą wyprodukowane w Polsce w okresie od 22 listopada 2020 roku do 31 sierpnia 2021 roku. Producenci mają czas na wysyłanie zgłoszeń do 31 maja.
46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zaplanowano w dniach od 20 do 25 września. Zgodnie z założeniami organizatorów wydarzenie będzie miało formułę stacjonarną. W związku z tym wezmą w nim udział: twórcy filmowi, dziennikarze i krytycy i widzowie zainteresowani polskim kinem.
Szczegóły: www.festiwalgdynia.pl.