1469 (1169) 2021-10-01 - 2021-10-07

Wielkie podróżnicze święto w Gdyni

Po długiej, pandemicznej przerwie Kolosy powracają w pełnej krasie – z bogatym programem spotkań z pasjonującymi ludźmi i fantastycznymi opowieściami o podróżniczych przygodach. 23. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów odbędą się w najbliższy weekend w Gdynia Arenie.


To już 23. edycja tego niezwykle popularnego wydarzenia. Jednak tegoroczne spotkanie jest wyczekiwane bardziej niż poprzednie odsłony. Powód? Od ostatniej stacjonarnej edycji Kolosów, kiedy hala Gdynia Arena wypełniła się miłośnikami opowieści o wyprawach, przygodach, odkryciach i ludziach spotykanych pod wszystkimi szerokościami geograficznymi, minęło trzydzieści miesięcy. W ubiegłym roku publiczność mogła śledzić wydarzenie wyłącznie online. Nic więc dziwnego, że wszyscy zainteresowani wprost nie mogą się doczekać kolejnego spotkania.
23. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów wystartują 1 października i potrwają 3 dni. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Festiwalowe spotkania będzie można śledzić także za pośrednictwem internetu. W sobotę i niedzielę transmisja (z wyłączeniem projekcji filmu o Krzysztofie Wielickim – „#TO_BE”) będzie dostępna na stronie Gdynia.pl.
Więcej na www.gdynia.pl/spotkania.

  • ikonaOpublikowano: 30.09.2021 14:36
  • ikona

    Autor: Karolina Szypelt (k.szypelt@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 30.09.2021 14:36
  • ikonaZmodyfikował: Karolina Szypelt
ikona