1471 (1171) 2021-10-15 - 2021-10-21

Za nami Forum Gospodarki Morskiej Gdynia

Czy branża morska może liczyć na dobrą koniunkturę? Czy krok w stronę odnawialnej energii będzie nowym motorem napędowym? Czy produkcja jachtowa w Polsce już dziś wyrasta na kluczowe ogniwo całej branży? To część z pytań, na które odpowiedzi szukano podczas Forum Gospodarki Morskiej Gdynia.


Wydarzenie skupiło reprezentantów szeroko pojętej branży morskiej. To kilkanaściegodzin pełnych merytorycznej dyskusji i ciekawych obserwacji skupionych wokół tego, co dzieje się i zmienia w branży morskiej.
Jubileuszowa, 20. edycja wydarzenia jak co roku skupiła kluczowych reprezentantów firm, instytucji i organizacji związanych z transportem morskim, przemysłem stoczniowym czy branżowymi technologiami. Wszystkiemu na ekranach monitorów podczas transmisji nadawanych prosto z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia przyglądali się uczestnicy hybrydowej odsłony gdyńskiego forum.
Organizatorami Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2021 są miasto Gdynia i Agencja Rozwoju Gdyni. Partnerami wydarzenia zostali Inter Marine Group, Port Gdynia, Chipolbrok, PPNT Gdynia, Muzeum Miasta Gdyni oraz Polska Izba Spedycji i Logistyki (Polish International Freight Forwarders Association). Ponadto forum odbyło się pod patronatem m.in. Ministerstwa Infrastruktury, Krajowej Izby Gospodarczej, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Agencji Rozwoju Pomorza czy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu wchodzącej w skład grupy PFR.
Do zobaczenia za rok!

ikona