Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1472 (1172) 2021-10-22 - 2021-10-28

„Wgraj się” z dynią #wGdyni

W sobotę, 30 października, na terenie Parku Kolibki w Gdyni, odbędzie się nocna impreza na orientację „Dynia w Gdyni”.To gra na orientację, która rozpocznie się o godz. 16.00 w sobotę, w Parku Kolibki i polegać będzie na odnalezieniu punktów kontrolnych za pomocą mapy i kompasu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników dwie trasy o różnym stopniu trudności.

Dla początkujących czekać będzie „Dzika trasa”, którą pokonać trzeba będzie indywidualnie, a wszyscy, którzy czują się pewniej i nie przeraża ich wizja ciemnego zwiedzania lasu, będą mogli wystartować na trasie B – „Strach się bać”.

Dodatkową opcją na tej trasie jest możliwość wystawienia zespołów do 5 osób, by każdy czuł się komfortowo i pewnie pokonując parkowe zakamarki w poszukiwaniu punktów kontrolnych.

Zgłoszenia uczestników projektu „Wgraj się” przyjmowane są do 22 października poprzez dedykowaną stronę internetową. Zapisy dla pozostałych uczestników prowadzone będą na miejscu w dniu imprezy od godz. 15.30 do wyczerpania limitu 400 miejsc.

Udział w imprezie finansowanej przez Gdyńskie Centrum Sportu jest bezpłatny.
Zgłoszenia na stronie: www.dyniawgdyni.azymut45gdynia.org/zgloszenia

Po zakończeniu gry, na mecie, zostaną przyznane i wręczone nagrody dla wszystkich uczestników, którzy w prawidłowy sposób potwierdzili wszystkie punkty kontrolne.

ikona