1473 (1173) 2021-10-29 - 2021-11-04

Konsulat Kultury poleca

Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza do Konsulatu Kultury (ul. Jana z Kolna 25):


– 4.11 o godz. 9.00 na Artystyczny Klub Malucha, czyli zajęcia muzyczne przeznaczone dla rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 0-2 lata. W trakcie zajęć dzieci poznają wiele piosenek, wierszyków, masażyków i tańców. Nauczą się także grać na instrumentach perkusyjnych, rozwiną poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną oraz – poprzez zabawę w grupie rówieśniczej – umiejętności społeczne.

Wstęp wolny, zapisy: edukacja@gck.gdynia.pl; w poniedziałki, od godz. 8.00, na zajęcia odbywające się w danym tygodniu.

– 5.11 o godz. 18.00 i 20.30 na spektakl „Zacznijmy jeszcze raz” w reż. Tomasza Sapryka. Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i… uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w naszym spektaklu. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf dla dwojga aktorów – Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej. To sztuka o nas… bardzo bliska polskiemu widzowi, ciepła i cholernie mądra.
Bilety: 60/50 zł.

– 7.11 o godz. 11.00 na muzyczny poranek w ramach Małej Gdyńskiej Filharmonii „Milion gwiazd – spotkanie z muzyką filmową” (Sala Koncertowa Portu Gdynia, ul. Rotterdamska 9). Na scenie pojawią się artyści, którzy zaśpiewają piosenki znane z najpiękniejszych filmów, takich jak „Kopciuszek”, „Pinokio” czy „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W niezwykłych aranżacjach Beniamina Baczewskiego usłyszycie Paulinę Araśniewicz, której głos wprawi w cudowny nastrój każdego małego i dużego melomana.
Bilety: 15 zł

– 7.11 o godz. 16.00 oraz 8 i 9.11 o godz. 9.00 na spektakl „Pręcik” Maliny Prześlugi w reż. Andrzeja Mańkowskiego. Spektakl dla dzieci, traktujący o przyjaźni i miłości, ale też o emocjach, które towarzyszą nam w związku z utratą bliskiej osoby. Porusza ważne tematy, ale jest przy tym kolorowy, dowcipny, wypełniony muzyką i nadzieją. Na spektakl zapraszamy dzieci od lat 5.
Po każdym pokazie odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci i rodziców, a dodatkowo każdy z widzów dostanie książeczkę wprowadzającą dzieci i rodziców w temat odchodzenia.
Bilety: 30 zł

Strona: www.konsulatkultury.pl.

ikona