1473 (1173) 2021-10-29 - 2021-11-04

Podziękowania

Fundacja Pozytywne Pomorze i Jarosław Kłodziński składają podziękowania dla pań: Aleksandry Papierowskiej, Anny Bąkowskiej, Natalii Stawiasz, Lucyny Jastrzębskiej za empatię, wielkie i dobre serce, za zrozumienie ludzi, którym wiedzie się gorzej i bywają w potrzebie. Panie są dobrowolnymi wolontariuszkami wspierającymi zadanie Lodówki Społecznej na Obłużu. Jesteśmy wdzięczni za Państwa postawę. Dzielenie się dobrem z innym często nieznajomym człowiekiem obecnie należy do rzadkości. Panie pokazują, że może być lepiej.

***

Fundacja Pozytywne Pomorze i Jarosław Kłodziński – organizatorzy Sportowej Olimpiady Przedszkolaka 2021 składają podziękowania dla gości specjalnych, którymi byli uczestnicy letnich Igrzysk Olimpijskich. Pan Cezary Staniszewski trener polskiej kadry olimpijskiej a także trener kadry olimpijskiej Królestwa Hiszpanii – pięciokrotny uczestnik. Kawaler orderu „Za zasługi dla Służby Cywilnej” nadany przez Króla Hiszpanii. Pan Jerzy Greszkiewicz trzy razy na letniej Olimpiadzie, w tym wywalczony brązowy medal w strzelectwie sportowym.

Pan Cezary razem z uczestnikami odczytał Rotę Przysięgi Olimpijskiej. Pan Jerzy wspólnie z Prezes Fundacji Janiną Wasylką zapalili znicz Olimpijski. Na zakończenie wręczali medale dla najlepszych przedszkolaków. W rywalizacji uczestniczyło ponad stu zawodników i zawodniczek. Temat przewodni zawodów to: Igrzyska z Tokyo do Gdyni. Tym razem Przedszkola reprezentowały: Stany Zjednoczone, Brazylię, Kanadę, Japonię i Polskę. Następne gdyńskie igrzyska już w przyszłym roku.

ikona