1498 (1198) 2022-06-03 - 2022-06-09

Tajemniczy obiekt w gdyńskim porcie

Podobno każda legenda ma swój początek w prawdziwej historii. Podczas kolejnej gry miejskiej bawimy się pod hasłem „UFO i inne legendy miejskie”.


Po serii gier miejskich, które upamiętniały wybitnych gdynian, tym razem Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu zaprasza mieszkańców na zabawę poświęconą miejskim legendom.
Jest zimowy poranek w styczniu 1959 roku. Pracownicy gdyńskiego portu pilnowali załadunku i rozładunku statków, a pozostali mieszkańcy jeszcze spali. Nikt nie spodziewał się tego, co za chwilę się wydarzyło…
Nieśmiały, bladoróżowy punkt pojawił się wysoko nad horyzontem morza. W miarę jak się zbliżał, zmieniał barwę w płomienną czerwień i nieuchronnie zbliżał się do czwartego doku, gdzie akurat stał zacumowany PLO „Jarosław Dąbrowski”.
Co było dalej? Przekonamy się o tym podczas tegorocznej gry miejskiej zatytułowanej „UFO i inne legendy miejskie”, która odbędzie się 18 czerwca o godz. 10.00.
Gra rozpocznie się w gmachu WSAiB im. E. Kwiatkowskiego przy ul. Kieleckiej 7. Tam też uczestnicy otrzymają karty gracza.
Zgłoszenia można wysyłać mailem na adresem: kwiatkowski@wsaib.pl. W wiadomości należy podać imię, nazwisko i liczbę osób w drużynie. Udział jest bezpłatny.
Zabawa zakończy się w Halo Kultura przy ul. Wójta Radtkego 36 (podziemia Miejskiej Hali Targowej).
Organizatorem zabawy jest WSAiB im. E. Kwiatkowskiego. Prezydent Wojciech Szczurek i Joanna Zielińska objęli honorowy patronat nad tym wydarzeniem.
Więcej informacji w wydarzeniu na fb lub na stronie uczelni.

ikona