Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1500 (1200) 2022-06-24 - 2022-06-30

Wtorki z rodzinnymi

Chcą, aby na drogach było bezpieczniej. Dlatego z pasją i zaangażowaniem uczą innych jeździć samochodem lub motocyklem. I tak już od ponad 17 lat. Przedstawiamy firmę rodziny Surałów, która prowadzi szkołę jazdy Elka School.

Swoją firmę budowali od podstaw. Jak mówią, rodzinny biznes to samo dobro. Dla nich każdy kursant to nowa historia. Z kolei pracowników traktują jak wielką rodzinę.
Prowadzą własny biznes od 2005 roku. Firmę założyli Radosław i Maja Surałowie. Właściciel jest instruktorem nauki jazdy i wykładowcą, a jego żona zajmuje się sprawami administracyjnymi. Dwoje ludzi to jednak za mało, żeby prowadzić szkołę nauki jazdy. Dlatego pomogli im bliscy. Jerzy Surała, ojciec Radosława, był instruktorem nauki jazdy. Mama właściciela zajmowała się marketingiem, a jego kuzyn był instruktorem i wykładowcą. Obecnie firma zatrudnia około 30 pracowników.
Więcej informacji o działaniach Gdyni związanych z promowaniem firm rodzinnych można znaleźć na facebookowym profilu Firmy Rodzinne Gdynia.

ikona