Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
700 (309) 2005-04-01 - 2005-04-07

Pola nadziei 2005

Stowarzyszenie Hospicjum św. Wawrzyńca zaprasza po raz czwarty do udziału w ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei’, która ma urzeczywistnić naszą solidarność i miłość dla osób cierpiących na nieuleczalne choroby.
3 kwietnia br. o godz. 12.00 w kościele NMP przy ul. Świętojańskiej odbędzie się msza inaugurująca „Gdyńskie Pola Nadziei”, w intencji chorych i ofiarodawców z udziałem Gdyńskiego Zespołu Muzyki Dawnej Ad te Domine. 14 kwietnia o godz. 18.00 w Hotelu Nadmorskim przy ul. Ejsmonda 2 - charytatywny koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. 15 maja w godz. 15.00 – 20.00 przy Centrum Kultury i Rozrywki „Gemini” odbędzie się festyn rodzinny . W programie występy zespołów estradowych, rozstrzygnięcie konkursów szkolnych i przedszkolnych na „żonkilowy ogródek”, loteria fantowa. Tego dnia jeździł będzie po Gdyni „żonkilowy autobus”. Całej akcji towarzyszyć będą kwesty prowadzone w gdyńskich centrach handlowych.
Przypominamy również mieszkańcom Gdyni, że mogą przeznaczyć 1 procent podatku dochodowego od osób fizycznych na Stowarzyszenie Hospicjum św. Wawrzyńca, spełniające ustawowe kryteria wyznaczone dla organizacji pożytku publicznego, które mogą być beneficjentami tegoż 1 procenta podatku.