700 (309) 2005-04-01 - 2005-04-07

Wystawy

Towarzystwo Przyjaciół Orłowa zaprasza do Domku Żeromskiego przy ul. Orłowskiej 6 na wystawę pt. „Irlandia w fotografii” Andrzeja Jastrzembskiego.
***
Koło Plastyków im. prof. Wacława Szczeblewskiego przy Towarzystwie Miłośników Gdyni zaprasza do Galerii TMG przy ul. Władysława IV 51 na wystawę malarstwa Jolanty Krause.
***
W Galerii „Ratusz” mieszczącej się na I piętrze Urzędu Miasta Gdyni można oglądać wystawę "Pejzaże gdyńskie. Gdynia szaro-różowa" - grafiki Krystyny Pokrzywnickiej. Wystawa potrwa do 15 kwietnia br.
***
Muzeum Miasta Gdyni informuje, że do 10 kwietnia br. w sali wystawowej w Centrum Kultury i Rozrywki "Gemini" czynna będzie wystawa fotografii Sławomira Kitowskiego pt. "Piękna Gdynia. 80 zdjęć na nadchodzący jubileusz".
Sala wystawowa jest otwarta dla zwiedzających od wtorku do niedzieli, między godz. 11.00 a 18.00.
Cena biletu normalnego – 2 zł, ulgowego – 1 zł. W soboty wstęp bezpłatny.
Uwaga! Bilet uprawnia również do zwiedzenia wystawy w „Domku Abrahama”.
****
Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA-ART przy ul. Wojewódzkiej 7 oraz Anna Ciesielczyk i Daria Sułtan - Krzyżyńska zapraszają wystawę pt. „Akt męski”, którą można oglądać do 3 kwietnia br. w lokalu artystycznym TYGIEL przy ul. Władysława IV.
*****
Ośrodek Kultury Kaszubsko Pomorskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na wystawę "Czas pokuty" przygotowaną przez
Barbarę Maciejewską ze zbiorów fotografii zgromadzonych przez Oddział Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku. Wystawę można oglądać w siedzibie filii nr 15 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy al. Piłsudskiego 18, od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.30 oprócz środy oraz w co drugą sobotę w godz. 9.00-14.30.