Towarzystwo Miłośników Gdyni zaprasza na pierwsze spotkanie Koła Origami, które odbędzie się 29 kwietnia o godz. 18.00 w Towarzystwie Miłośników gdyni przy ul. Władysława IV 51. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 506 637 438. Opublikowano: 22.04.2005 00:00 Autor: ZANONIMIZOWANO (anonymized_15@removed.local)