Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

708 (317) 2005-06-03 - 2005-06-09

Festyny

4 czerwca br. w godz. 12.00 – 17.00 w Gdyńskiej Szkole Społecznej przy ul. Kapitańskiej 37 odbędzie się festyn rodzinny.
***
4 czerwca br. w Zespole Szkół Nr 15 na Chwarznie przy ulicy Jowisza 60 w godzinach 10.00 – 14.00 odbędzie się festyn, na który zapraszają Szkoła, Rada Rodziców, Rada Dzielnicy Chwarzno – Wiczlino oraz Sponsorzy. W programie: rozgrywki sportowe, konkursy, występy artystyczne, wystawa zwierząt domowych, wystawa i aukcja prac dzieci ,loteria fantowa.
***
Przedszkole samorządowe Nr 42 przy ul. Płk. Dąbka 199 a, tel. 625 08 96
zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) na festyn rodzinny, który odbędzie się 4 czerwca w godz. 11,00 -13,00.
***
5 czerwca o godz. 13.00 w gminie Bojano, na terenie Szkoły Podstawowej rozpocznie się piknik dla dzieci z udziałem psów i psów zaprzęgowych. W programie m.in.: konkursy, tańce, biegi z psami, przejażdżki na wózku zaprzęgowym. Będzie ognisko i pieczenie kiełbasek. Organizatorami pikniku są: Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Bojanie, Fundacja Rozwoju Regionalnego „Bojan” i Miłośnicy Psów Zaprzęgowych „Anulus”.
***
10 czerwca w godz. 10.00 – 14.00 w I Akademickim Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się festyn morski. W programie m.in.: wystawa okolicznościowa realizowana we współpracy z muzeami gdyńskimi prezentująca sylwetki ludzi morza oraz fakty i wydarzenia, które kształtowały tożsamość morską Polski i Gdyni; prezentacja firm tworzących wizerunek regionu dziś a szczególnie tych, których misja związana jest ze sprawami morskimi; liczne konkursy i zabawy – kabaret i występy artystyczne; wszystko to przy akompaniamencie orkiestry wojskowej i zespołu młodzieżowego.
Dla zgłodniałych - wojskowa grochowa!!!
Organizatorzy zapraszają absolwentów z rodzinami, sympatyków szkoły, zainteresowanych tematyką morską a przede wszystkim gimnazjalistów aspirujących do podjęcia nauki liceum dla których 10 czerwca w godz. 10.00-14.00 szkoła otwiera podwoje. Szczegóły na stronie internetowej szkoły www.1alo.gdy.prv.pl lub pod nr tel. szkoły 664 82 36.
***
Szkoła Podstawowa Nr 39 na Obłużu zaprasza 11 czerwca o godz. 12.00 na piknik rodzinny. Podczas festynu czynna będzie kawiarnia z ciastami pieczonymi przez poszczególne klasy, będzie żołnierska grochówka i pieczone kiełbaski. W programie m.in.: pokaz tresury psów policyjnych, sprzętu strażackiego i Straży Miejskiej, występy zespołów tanecznych, pokaz sztuk walki, licytacje, loterie fantowe.
***
11 czerwca br. Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 26 przy ul. Tatrzańskiej 40 zaprasza wszystkich mieszkańców Gdyni na festyn rodzinny z okazji 45-lecia szkoły pod hasłem „Region, w którym żyjemy – Kaszuby”. Początek o godz. 10.00. W programie m.in.: występ chóru „Gdynia”, zespołu ludowego „Małe Kaszuby”, i szkolnego zespołu „Wesołe Nutki”, jarmark rękodzieła artystycznego, sportowe rozgrywki szkół dzielnicowych, gry i zabawy rodzinne, konkursy z nagrodami, loteria fantowa, degustacja kuchni kaszubskiej, wspólne zdjęcie wykonane przez Firmę FOTOMAK.
***
Szkoła Podstawowa Nr 28 przy ul. Grottgera 19 zaprasza 11 czerwca br. w godz. 10.00 – 13.00 na festyn . W programie m.in.: pokaz sekcji psów ratowniczych, zawody sportowe dla całych rodzin, pokaz tańca, loteria fantowa, pokaz wozu strażackiego. Będzie grill i kawiarenka.
***
Gdyńskie Stowarzyszenie „Familia” oraz Parafia pod wezwaniem „Świętej Rodziny” zapraszają na IV Festyn Familijno - Parafialny, który rozpocznie się 12 czerwca br. o godz. 14.00 na terenie boisk Akademii Morskiej w Gdyni.
W programie m.in.: konkurencje sportowe i zręcznościowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pokazy Straży Pożarnej, pokaz udzielania pierwszej pomocy, występ psów Husky, loterie i konkursy, występy grup teatralnych i zespołów muzycznych, pokaz walk rycerskich, mecz piłkarski, pokazy Rugby, licytacje, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wystąpi zespół „Exodus”, któremu towarzyszyć będzie pokaz laserów oraz efekty pirotechniczne.