728 (337) 2005-10-27 - 2005-11-02

Praca w Europie - informacje na portalu

Dobra wiadomość dla wszystkich poszukujących informacji na temat praktyk, stażu lub pracy w Unii Europejskiej - powstał nowy portal informacyjny „Praca w Europie”. W portalu można znaleźć interesujące informacje na temat rynków pracy w Europie, zadać pytanie ekspertowi i podzielić się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy za granicą. Portal „Praca w Europie” to Internetowa Giełda Informacyjna prowadzona przez Fundację Prawo Europejskie.
W portalu można znaleźć: informacje na temat rynków pracy krajów Unii Europejskiej, wyszukiwarki ofert pracy z Europy oraz poszczególnych krajów UE, informacje na temat możliwości podjęcia praktyk, staży i nauki w krajach unijnych, a także informacje o tym, jak opracować dokumenty aplikacyjne i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.
Wszystkie informacje są dostępne w portalu bezpłatnie. Dodatkowo można zadać na stronie pytanie ekspertowi lub zamówić informacje na dany temat.
Internetowa giełda informacyjna umożliwia też wymianę wiadomości. Można tam zamieścić swoje artykuły, podzielić się doświadczeniami, ocenami czy wątpliwościami dotyczącymi poszukiwania pracy w Europie. Redakcja portalu „Praca w Europie” zachęca do wspólnego aktywnego tworzenia internetowej giełdy informacyjnej. Zajrzyj na stronę http://www.pracaweuropie.edu.pl/

ikona