730 (339) 2005-11-09 - 2005-11-15

Zwycięzcy z Gdyni

29 i 30.10.2005 w Iławie odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Polski w Sportach Budo w Semi-Contact. Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne. Gdyński Klub Kick-boxingu „Maximus” zdobył na tych mistrzostwach: 6 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe medale. I miejsca tytuł Mistrza Polski zdobyli: w kategorii seniorów: Grzegorz Kieszkowski –60kg, Piotr Borucki -70 kg, Adam Kieszkowski – 80 kg Katarzyna Laga w kategorii juniorów starszych – 60 kg; w kategorii juniorów młodszych 13-15 lat: Kamil Labuda –50 kg, Karen Khanzandian – 63kg; II miejsca tytuł Vice- Mistrza Polski zdobyli: Monika Dzienisz w kategorii + 65 kobiet, Marcin Burchacki w kategorii seniorów -70 kg , Martyna Kruszyńska w kat. jun. mł. – 63 kg, Maciej Mikita w kat. jun. starszych + 75 kg, III miejsce i brązowy medal zdobyli: Grzegorz Kiwidziński –70kg, Ariel Rajski –90kg obaj w kategorii seniorów Bartosz Orlikowski w kategorii juniorów młodszych 13-15 lat-67kg. Sekcje Gdyńską Klubu Kick-Boxingu "Maximus" poprzez dotacje wspiera miasto Gdynia.