734 (343) 2005-12-08 - 2005-12-14

Zagrajmy w Wielkiej Orkiestrze!

8 stycznia 2006 roku w całej Polsce, już po raz czternasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na ulicach Gdyni, w szkołach i klubach kwestować będą setki wolontariuszy. W tym roku Miasto Gdynia wraz z Telewizją Polską organizują wspólnie największą imprezę plenerową w naszym regionie. Tradycyjnie już, jak co roku, poza licznymi atrakcjami zaplanowana została wielka aukcja ofiarowanych przedmiotów w Teatrze Miejskim.
Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć, czy to poprzez przekazane dary czy pomoc przy organizacji, zapraszamy do współpracy. Przedmioty można przynosić do Teatru Miejskiego w godzinach 9.00-16.00 od poniedziałku do piątku (na portiernię z informacją, że są to dary na aukcję) lub do Urzędu Miasta (do Biura Prezydenta, pokój 114) w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku.
Liczy się każdy, nawet najmniejszy gest. Wszelkie dary, które zechcecie Państwo przekazać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną zlicytowane w dniu finału podczas aukcji o godz. 18.00. Zagrajmy razem w tej najliczniejszej orkiestrze świata.
***
Komitet Organizacyjny XIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający przy ZMCh Polska YMCA Ognisko w Gdyni, informuje, iż wciąż dysponuje wolnymi miejscami dla osób chcących aktywnie pomóc w tegorocznej edycji tej imprezy. Przyjmujemy zarówno zgłoszenia grupowe (szkoły) jak i indywidualne.