786 (395) 2007-01-05 - 2007-01-11

Gdyński biznesplan po raz piąty!

2 stycznia 2007 r. wystartowała kolejna edycja Konkursu „Gdyński Biznesplan 2007”, który adresowany jest zarówno do osób nie prowadzących jeszcze działalności gospodarczej jak i do działających już na rynku małych przedsiębiorstw. Idea konkursu sprowadza się do umożliwienia wprowadzenia w życie własnego pomysłu biznesowego na konkretną działalność gospodarczą.
Uczestnicy tegorocznej edycji proszeni są o zgłoszenie do 31 stycznia 2007 r. do Urzędu Miasta Gdyni swoich pomysłów biznesowych na arkuszu informacyjnym – zgłoszeniu uczestnictwa w konkursie Gdyński Biznesplan 2007, który można pobrać tutaj 
W lutym i marcu przewidziane są szkolenia, które zakończą się złożeniem konkursowego biznesplanu do dnia 31 marca br.
Ogłoszenie wyników konkursu przewidziane jest 31.05.2007 r. Zwycięzcy tegorocznej edycji otrzyma niezwykle atrakcyjne nagrody, m.in. wysokiej klasy Notebook z drukarką, nieodpłatny udział w I semestrze podyplomowych studiów menadżerskich MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenie Menadżerów, bezpłatny kurs językowy Business English. Szczegóły na stronie interetowej:www.gdynia.pl.
Przypomnijmy, że konkurs Gdyński Biznesplan po raz pierwszy odbył się w 2003 r. Stanowi on ważny element otwartego programu „Przedsiębiorcza Gdynia”. Warto podkreślić, iż laureaci naszego konkursu odnoszą sukcesy w rankingach ogólnopolskich, np. w 2003 roku drugie miejsce zajął Łukasz Osowski za biznesplan pt: „Ivona- syntezator mowy”. W ciągu kilku zaledwie lat IVO Software stała się małą, prężną firmą, która zdobywa nagrody w konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich. W 2005 roku IVO Software została laureatem konkursu organizowanego przez Fundację Kronenberga- Mikroprzedsiębiorca Roku. Jest to konkurs promujący młodych przedsiębiorców. Rok później decyzją niezależnego Jury pod przewodnictwem Jana Krzysztofa Bieleckiego: Łukasz Osowski i Michał Kaszczuk zostali zwycięzcami czwartej polskiej edycji konkursu oraz zdobywcami tytułu „PRZEDSIĘBIORCA ROKU - Entrepreneur of the Year 2006” w kategorii Nowy Biznes Nagrodę otrzymali za próbę wiązania badań naukowych z praktyką biznesową.

  • ikonaOpublikowano: 04.01.2007 00:00
  • ikona

    Autor: Aleksandra Krzymińska

ikona