791 (400) 2007-02-09 - 2007-02-15

Podziękowania

Dzielnicowy Ośrodek Pomocy Społecznej Nr 1 w Gdyni, Fundacja PATMOS oraz Szkoła dla dzieci Niedosłyszących składają serdeczne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu, przeprowadzeniu i sponsorowanie integracyjnego balu karnawałowego dla 130 dzieci oraz przekazanie darów w postaci środków finansowych, wyrobów cukierniczych, słodyczy i napojów następującym instytucjom i firmom : Władysławowi Ornowskiemu Fundacja PAN WŁADEK z Gdańska, Dyr. Tomaszowi Olsztynowicz -owi Bank Zachodni WBK I Oddz. w Gdyni, Cadbury WEDEL Sp. z o.o, Sławomirowi Dobryłko PPHU E L D O, Piotrowi Gotowała Piekarnia, uczniom Gimnazjum Nr 10 i VI LO, kl. IE, IID i E, harcerkom z 40 Partolu ZHR „Fluvius”, Aldonie Stoja i Zbigniew owi Augustynowicz – członkom Zespołów Interdyscyplinarnych, wolontariuszom Fundacji DOGTOR

***

Dzielnicowy Ośrodek Pomocy Społecznej Nr 1 w Gdyni składa serdeczne podziękowanie grupie uczniów z kl. II D VI LO w Gdyni pod kierunkiem Ojca Przemysława Płaszczyńskiego, która w dniach 10.01 – 17.01.07 w ramach Centrum Aktywności Lokalnej w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana zaprezentowała 2 przedstawienia o tematyce Bożego Narodzenia, które odbyły się w Dziennym DPS na ul. Maczka 1 oraz w DPS na Legionów 121.

***

Dyskusyjny klub historyczny im.J.Mackiewicza przy ZSSO serdecznie dziękuje profesorowi Uniwersytetu Gdańskiego Tadeuszowi Stegnerowi za wykład „Polskie drogi do niepodległości” oraz Bogdanowi Kamieńskimu,który przedstawił swoje wspomnienia z okresu okupacji i Powstania Warszawskiego.

***

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Specjalnych nr 17 w Gdyni serdecznie dziękują darczyńcom za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku w czasie zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej placówce dnia 26.01.2007 r. Bardzo dziękujemy właścicielom cukierni „Laura” oraz „Renka” za pyszne ciastka, a także kierownictwu Delikatesów „Dol-Trans” za słodycze i napoje. Przekazane przez Państwa dary sprawiły naszym wychowankom dużo radości.

***

Dyrekcja oraz Rada Rodziców III LO pragnie serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom VII Balu Dobroczynnego na rzecz uczniów Gdyńskiej Trojki. Dzięki Państwa zaangażowaniu w realizację idei naszego balu po raz kolejny udało nam się zebrać środki finansowe na fundusz stypendialny dla uczniów naszej szkoły. Dziękujemy ! Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków szkoły do wzięcia udziału w przyszłorocznym balu !