Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
797 (406) 2007-03-23 - 2007-03-29

Kibicujmy finalistom!

Stowarzyszenie ”Ruch dla Gdyni” zaprasza na finał VII edycji konkursu wiedzy o mieście „Gdynia – nasza mała Ojczyzna”, który odbędzie się w sobotę, 24 marca od godz. 10.00, w Teatrze Miejskim im. Gombrowicza w Gdyni.

Do finału zakwalifikowali się następujący uczestnicy: w kategorii szkół podstawowych: Wojciech Labuda (SP 21), Tomasz Bachor (SP 28), Marysia Szanrdach (SP 34), Aleksandra Kłos (SP 40), Krzysztof Głaz (SP 40). W kategorii szkół gimnazjalnych: Sławomir Krotoszyński (Gim. 8), Maciej Zuba (Gim. 11), Marcin Rydzewski i Wojciech Wojtowicz (Gimnazjum Jezuitów), Adam Aleksiak (Gim. 14), Paweł Glonek i Anna Jakusz (Gim. 18).

Pozostałym półfinalistom konkursu przypominamy, że podczas finału przeprowadzone zostaną dodatkowe konkurencje dla wszystkich półfinalistów, w wyniku których jedna osoba w każdej kategorii szkół uzyska awans do finału. Ponadto dla wszystkich półfinalistów przewidziane zostały nagrody, które zostaną rozdane podczas finału konkursu. Podobnie jak w latach ubiegłych, w trakcie finału przeprowadzone zostaną konkursy dla publiczności podczas których będzie możliwość wygrania ciekawych nagród. Na widowni jest także miejsce dla kibiców. Wstęp wolny!

  • ikonaOpublikowano: 22.03.2007 00:00
  • ikona

    Autor: Aleksandra Krzymińska

ikona