799 (408) 2007-04-06 - 2007-04-12

Interplastic Cup-wyniki

W czwartek, 29 marca, w hali Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się IX Gdyński Turniej Unihokeja „Interplastic Cup 2007”. W turnieju wzięło udział łącznie około 40 zawodników reprezentujących cztery drużyny.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Najlepsza okazała się drużyna ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego ze Słupska, która nie przegrała żadnego ze swoich meczów. Na drugiej lokacie uplasował się zespół z SOSW nr 1 w Gdyni, kolejne miejsce przypadło ekipie z SOSW nr 2 z Nowego Portu za którym znalazło się Stowarzyszenie Integracyjne „Promyk” z Gdyni.
Na zakończenie turnieju odbył się mecz reprezentacji Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka z drużyną ze Słupska - najlepszą drużyną turnieju. Drużyna Prezydenta odniosła zwycięstwo 1:0 po ciężkiej i zawziętej walce.
Wszyscy uczestnicy turnieju, zawodnicy i trenerzy otrzymali pamiątkowe koszulki, medale oraz nagrody w postaci sprzętu do unihokeja, ufundowanego przez Sponsora Tytularnego Turnieju Firmę Interplastic, która już kolejny rok wspiera turniej.

  • ikonaOpublikowano: 05.04.2007 00:00
  • ikona

    Autor: Aleksandra Krzymińska

ikona