Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
803 (412) 2007-05-11 - 2007-05-17

Zaproszenie do biblioteki

Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, Dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni oraz Dyrekcja Hotelu Nadmorskiego zapraszają 19 maja 2007 r. (sobota) godz. 12.00 do Hotelu Nadmorskiego, ul. Ejsmonda 2 na Gdyńską Biesiadę Literacką z Radosławem Sikorskim - Ministrem Obrony Narodowej, politykiem, politologiem, dziennikarzem, autorem książki „Prochy . Wstęp wolny!

***

Dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni informuje, że wyjątkowo w maju książki nie oddane w terminie można zwracać bez płacenia kary przewidzianej przez regulamin biblioteki. Zachęcamy czytelników do korzystania z możliwości oddania zaległych książek do biblioteki!

***

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek jest w tym roku realizowany pod hasłem: „Biblioteka mojego wieku” i ma na celu ukazanie technicznych i organizacyjnych możliwości bibliotek XXI wieku.

W dniach 7 – 13 maja pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni prezentują czytelnikom tradycyjne i nowoczesne źródła informacji, a także różnorodne formy zajęć organizowanych zarówno dla czytelników dorosłych, jak i dla dzieci. Bibliotekarze przygotowali z tej okazji ponad 80 imprez (przedstawienia, konkursy i komputerowe warsztaty). Szczegółowe informacje można uzyskać w Dziale Instrukcyjno-Metodycznym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, tel.: (058) 622 44 31, e-mail: v.trella@mbpgdynia.pl

Kalendarium wszystkich imprez znajduje się na stronie www.mbpgdynia.pl (również www.mbpgdynia.pl/dzieci).