Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
808 (417) 2007-06-15 - 2007-06-21

Gdyńskie wątki wizyty prezydenta Busha

Na wypadek nieoczekiwanych trudności w realizacji rozmów Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego z Prezydentem Georgem Bushem w Helu przygotowane zostało miejsce rezerwowe tego spotkania. Wybranym miejscem była Gdynia, dokładniej zaś gmach nowego, jeszcze nie otwartego Muzeum Miasta Gdyni. Wszystko było gotowe na 100 procent.
Na marginesie dodajmy, że koszty przygotowań poniosła kancelaria Prezydenta RP, gospodarza wizyty.
To nie koniec gdyńskich akcentów spotkania Prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Georga Busha na Helu. Gdynianka, Pełnomocnik Prezydenta Gdyni ds. Osób Niepełnosprawnych - Beata Wachowiak-Zwara jako gość Prezydentowej Marii Kaczyńskiej uczestniczyła w spotkaniu z żoną Prezydenta Stanów Zjednoczonych Laurą Bush, reprezentując przy okazji nasze miasto.

George Bush w Gdyni - zdjęcie4