814 (423) 2007-07-27 - 2007-08-02

Festiwal Rytmu i Ognia czyli FROG!

Kolejny raz zapraszamy w krainę magii rytmów, ognia, tańca. W tym roku w dniach 31.07-02.08.br. (od wtorku do czwartku) trwać będzie druga edycja Festiwalu Rytmu i Ognia - FROG 2007.
Przed nami ponad dwa dni pokazów, koncertów i konkursowych zmagań formacji bębniarskich oraz fire-show, a także pokazów specjalnych na Scenie Letniej Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza na plaży w Gdyni-Orłowie.
Odbędą się także kolejne warsztaty dla amatorów prezentowanych umiejętności, które w zeszłym roku cieszyły się ogromnym powodzeniem.
Program:
DZIEŃ I - wtorek, 31.07.
Szalona Parada ul. Świętojańską w atmosferze ognistych akrobacji i dźwięków bębnów obudzi wszystkie dusze, którym rytm i ogień nie są obce... Daj się wciągnąć i zanurz się z nami w falach zabawy! Na zakończenie Parady nastąpi otwarcie FROG 2007 i powitalne pokazy oraz koncerty.
DZIEŃ II - środa, 1.08.
Występy grup fire-show, formacji bębniarskich, pokazy. Pomiędzy zmaganiami konkursowymi oraz licznymi koncertami, wszyscy zainteresowani będą mogli uczyć się od najlepszych, czyli wziąć udział w warsztatach prowadzonych, przez nasze gwiazdy.
DZIEŃ III - czwartek, 2.08.
Kolejny dzień wypełniony po brzegi wrażeniami. Prócz występów następnych grup oraz dodatkowych warsztatów - atmosferę podgrzewać będzie zbliżający się koniec Festiwalu, a więc i koniec prac Konkursowego Jury. Tuż przed uroczystym zakończeniem FROG 2007 nastąpi wręczenie nagród tym, którzy okażą się najlepsi podczas festiwalowych zmagań- odpowiednio w kategoriach Fireshow oraz Bębniarstwo.
Warsztaty:
W ramach FROG będzie można - tak jak rok temu - wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez grupy prezentujące się na naszej scenie.
Kontakt: e-mail: frog.festiwal@wp.pl
Centrum Kultury, ul. Łowicka 51, tel./fax: (058) 664 73 77.
FROG w Gdyni organizowany jest przez Centrum Kultury w Gdyni przy współpracy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza.