Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
814 (423) 2007-07-27 - 2007-08-02

Podziękowania

Parafia Chrystusa Miłosiernego w Gdyni Redłowie pragnie podziękować panu dr inż. Zbigniewowi Zienowicz, prezesowi zarządu gdyńskiej firmy „HYDROMEGA", za pomoc w zorganizowaniu wakacyjnego wyjazdu dziecięco-młodzieżowego do Borzechowa. Dziękujemy kolejny raz za otwartość na potrzeby dzieci i młodzieży z naszej parafii.
***
Kierownik Ośrodka Opiekuńczego dla osób przewlekle chorych MOPS przy ul. Bosmańskiej 32a składa serdeczne podziękowania Jolancie Bieleckiej - Prezesowi Gdyńskiego Stowarzyszenia Integracyjnego „Promyk" za udostępnienie mikrobusu, dzięki czemu pensjonariusze Ośrodka mogli uczestniczyć w imprezie wyjazdowej.