816 (425) 2007-08-10 - 2007-08-23

Targi „Wiatr i Woda”

W dniach 16-19 sierpnia 2007 roku odbędzie się druga edycja Targów WIATR i WODA - na wodzie. Impreza odbywać się będzie równolegle w Gdyni i w Sopocie.

Celem jest promocja idei żeglarstwa morskiego i sportów wodnych, a także umożliwienie amatorom wodnej rekreacji oceny walorów i testu jachtów, łodzi motorowych i sprzętu sportowego w ich naturalnym środowisku, na wodzie.

Podczas Targów w porcie w Gdyni prezentowane będą jachty, łodzie, osprzęt żeglarski i motorowodny (około 70 jachtów i motorówek) oraz tradycyjne formy szkutnicze i oldtimery. W hali namiotowej ustawionej na nabrzeżu mariny zlokalizowana zostanie dodatkowa ekspozycja produktów i oprzyrządowania jachtowego.

Równolegle w sopockiej części Targów na molo prezentowane będą akcesoria, odzież i sprzęt z sektora windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania, kajakarstwa i innych sportów wodnych.

Obydwu integralnym częściom Targów towarzyszyć będzie bogaty program atrakcji, m.in.: koncerty szantowe, festiwal filmów o tematyce żeglarskiej i morskiej, wystawy fotografii, regaty windsurfingowe, katamaranów i jachtów. Nie zabraknie też widowiskowych pokazów sportów wodnych, spotkań z mistrzami, pokazów bezpieczeństwa na wodzie oraz koknursy, gry i zabawy.

Więcej informacji: www.wiatriwoda.pl

ikona