Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
830 (439) 2007-11-30 - 2007-12-06

Świąteczna Gdynia

Przez najbliższe dwa miesiące, od 3 grudnia br. do 31 stycznia przyszłego roku w centrum Gdyni będzie panować bardzo świąteczna atmosfera...
Ulice Świętojańską, 10 Lutego i Starowiejską ozdobią świetlne choineczki. Ulicę Świętojańską, ponadto - lampki rozwieszone na gałęziach drzew. Jak przystało na morskie miasto - będą świecić kolorem granatowym...
W sumie - ponad 200 świecących choineczek i 210 granatowych świecących girland.
Przed Urzędem Miasta, już stoi okazały świerk. Na tej ogromnej choince zawiśnie aż 150 sznurów ze światełkami. Mniejsze drzewko stanie przy ul. Bema przed Młodzieżowym Domem Kultury, gdzie 6 grudnia odbędzie się tradycyjna impreza mikołajkowa dla dzieci. Tę choinkę ozdobi 100 sznurów świetlnych.
Za drzewka i ich ustawienie, zamontowanie całego oświetlenia, utrzymanie w należytym stanie technicznym przez dwa miesiące oraz za demontaż Miasto zapłaci ok. 95 tys. złotych.