835 (444) 2008-01-11 - 2008-01-17

GDYŃSKI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - 13 stycznia 2008 /niedziela/

Teatr Miejski, ul. Bema 26 - godz. 10.00 - 20.00
- godz. 10.00 - otwarcie sklepiku orkiestrowego
- godz. 11.00 - Galowy Koncert Orkiestrowy - pokazy taneczne, muzyczne, teatralne dzieci i młodzieży z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni
- godz. 14.00 - taneczne show Szkoły Tańca „Latino Cafe"
- godz. 18.00 - Orkiestrowa Licytacja prowadzona przez Prezydenta Miasta Gdyni
- po licytacji Jam Session z udziałem muzyków jazzowych i bluesowych

Plaża Śródmieście, godz. 10.00 - 16.00
- godz.10.00 - 11.00 - rozpoczęcie imprezy
- godz. 11.00 - 12.00 - pokaz paralotniarstwa
- godz. 12.00 - 13.00- pokazy motocrossowe
- godz. 13.00 - 14.30- szanty dla dzieci (na scenie przy Contrast Cafe) Johny Roger + goście
- godz. 14.30 - 15.00 - aukcja WOŚP dla dzieci
- godz.15.00 - 16.00 - koncert zespołu Strefa Mocnych Wiatrów
- godz.16.00- zakończenie imprezy na plaży - zaproszenie wszystkich uczestników do Contrast Cafe
W programie również (od. godz.10.00-15.00):
- rajdy quadem, samochodami terenowymi,
- lot balonem na uwięzi,
- ścianka wspinaczkowa,
- rajd motorówką po zatoce,
- przejażdżka na kucyku;
- dla wszystkich zziębniętych: kuchnia polowa (grochówka, kiełbaski z grilla), kawa, herbata
Prowadzenie: Michał Juszczakiewicz

Centrum Kultury i Rozrywki Gemini,
ul. Waszyngtona 21, godz. 10.00 - 22.00
W programie: występy zespołów: Nitro, Change, Impuls, Golden, Malibu Latino,
- pokazy tańca towarzyskiego i współczesnego,
- pokazy Salsa Kings,
- spotkanie z kuchnią wegetariańską - Jola Słoma i Mirek Trymbulak,
- Turnieje Figurkowe Gier Strategicznych:
- godz.10.00 - Władca Pierścieni - Lord of the Rings,
- godz.15.30 - Wojenny Młot - Warhammer,
- gwiazda wieczoru - Tina Turner,
- godz. 20.00 Światełko do nieba i pokaz sztucznych ogni

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
ul. Strażacka 15, godz. 10.00 - 16.00 & Centrum Vitava
W programie:
- Wielkie Wegetariańskie Gotowanie (pokazy i degustacja kuchni wegetariańskiej),
- konsultacje bioenergoterapeutyczne (Jan Treppner),
- kiermasz rozmaitości, loteria,
- prezentacja budowy i wyposażenia jachtu, konkurs węzłów żeglarskich,
- bezpłatne konsultacje psychologiczne,
- pokaz ratownictwa medycznego - Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego,
- malowanie twarzy - maski karnawałowe,
- występy artystyczne uczniów oraz zaproszonych gości: Występy i inscenizacje Teatru Znak,
- pokazy taneczne: Zespół „Tabu", Grupa MORIS MDK Gdynia, Grupa Brodway Dance MDK Gdynia,
- przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów PSSP w Gdyni,
- pokaz kung - fu, pokaz Capoeiry,
- szanty dla młodszych i trochę starszych,
- w przerwach: konkursy karaoke, aukcje oraz - kawiarenka muzyczna, cukiernia oraz bar sałatkowy.


ZMCh „Polska YMCA",
ul. Żeromskiego 26 - godz. 12.00 - 22.00
- godz. 12.00 - 15.00 Blok sportowy: turniej siłowania na rękę, pokazy siły mistrzów Jana Łuki i Marzeny Janzer;
- występ grupy Abada Capoeira,
- pokazy cheerliderek z SP Nr 39 oraz Zuchów z Hufca Gdynia
- godz. 15.00 - 17.30 - Blok familijny:
- pokazy karate, kendo, aikido,
- Feel The Flow (zespół disco), Hip-Hop, Break-Dance,
- Klub Kultury celtyckiej „Pipe Band" (dudziarze) oraz Sodan (taniec irlandzki),
- pokazy Wolnej Kompanii Piechoty Lekkiej, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej (ratownictwo wysokościowe), grup ratownictwa medycznego z Gdyńskiej Harcerskiej Grupy Ratowniczej „Zawisza",
- ponadto: wóz strażacki i radiowóz
- godz. 17.30 - 22.00 Blok muzyczny: występy zespołów: Raz do Roku, Brovarius, Mindness, Nefastus, IMD oraz Ćmy.
- godz. 20.00 Światełko do Nieba

Klub Marynarki Wojennej „Riwiera",
ul. Zawiszy Czarnego 1, godz. 12.00 - 15.00
W programie:
- koncert w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej MW,
- występ Zespołu Wokalnego Klubu MW „Riwiera",
- pokazy tańca w wykonaniu zespołów tanecznych Klubu MW „Róże Wiatru" i „Małe Róże",
- minikoncert w wykonaniu Młodzieżowego Kwintetu Smyczkowego,
- jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 44 w Gdyni,
- występ świąteczny w wykonaniu uczniów ze SP nr 33 w Gdyni,
- występ Grupy Warsztatowej Bębniarzy i Grupy Teatru Tańca „Scena 138",
- występ zespołu Tio

Zespół Szkół Nr 14,
ul. Nagietkowa 73, godz. 12.00 - 19.00
W programie: występy młodych artystów gdyńskich, m.in. Natalii Księżopolskiej, Nu Latino Granda Banda Sound System, Waldek Mieczkowski, Mietek Blues Band, Artyści Teatru Muzycznego „Musicale to nie wszystko",
- pokaz tańca towarzyskiego,
- a ponadto: aukcje, kawiarenka,
- loteria fantowa,
- masaż leczniczy,
- gry i zabawy dla dzieci

AKADEMIA YOGI RENATY KOBA wg metody B.K.S. IYENGARA w Trójmieście we współudziale z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy poprowadzi sesje jogi i koncert gongów tybetańskich.
- godz.10.00 - 11.30 - sesja dla osób początkujących prowadzona przez Wiolettę Szlachtę
- godz.10.00 - 12.00 - sesja dla osób zaawansowanych prowadzona przez Macieja Pieńczewskiego
- godz.12.30 Koncert gongów tybetańskich w wykonaniu Roberta Usewicza
MIEJSCE: HOTEL Orbis GDYNIA

Klub Studencki Bukszpryt, ul. Morska 81-87 - (budynek Akademii Morskiej), godz. 17.00
Koncert zespołów: No Limits i Zagdański

Klub Muzyczny Ucho, ul. Św. Piotra 2, godz. 18.00
Koncert zespołów: Kiev Office, Gentleman!, Wredrock,
Dramat, Clockwise, Śmiech na Sali, Intermission,
Maroon Quince, Cocodraże