843 (452) 2008-03-07 - 2008-03-13

Do 9 marca głosuj na Gdynię w Monopoly!

Gdynia ma duże szanse na to, by jako jedno z 22 miast na świecie znaleźć się jesienią 2008 r. na planszach popularnej gry MONOPOLY. Właśnie dobiega końca decydująca rozgrywka. Gdynia - dzięki głosom gdynian i naszych przyjaciół - jest w 20 pierwszych miast nominowanych na zasadzie „dzikiej karty". Tylko dwa z nich znajdą się na planszy Monopoly!
Do 4 marca można było w internecie śledzić wyniki na tablicy liderów. Teraz tablica nie jest widoczna, ale głosy nadal są przyjmowane - do 9 marca 2008 roku.
Nie przestawaj głosować, bo inne miasta nas dogonią! Nasi konkurenci, wspaniałe miasta z różnych krajów świata - nie rezygnują z walki o jedno z dwóch „premiowanych" miejsc na planszy MONOPOLY. Trudno się dziwić. To znakomita okazja nie tylko do emocjonującej zabawy, ale i do promocji!
Mimo, że nie widać na którym miejscu jest Gdynia nie poddawaj się myśli, że nie mamy szans! Skoro dostaliśmy się do dwudziestki walczących o dziką kartę, nie możemy oddać naszego miejsca na planszy walkowerem! Przecież my - Gdynianie uwielbiamy się ścigać! Mamy nowy zastrzyk adrenaliny:))) To doskonały moment, by zewrzeć szeregi i pospolitym ruszeniem wszystkich miłośników naszego miasta intensywnie głosować na Gdynię.
Do naszych przyjaciół dołączył Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, który przysłał list do prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka z serdeczną deklaracją, że sam będzie głosował i namawiać będzie Gdańszczan do głosowania na Gdynię, by nasze miasto znalazło się na planszy gry MONOPOLY!
No i to się nazywa sąsiad!
Pozdrawiamy serdecznie Prezydenta Adamowicza i wszystkich GDAŃSZCZAN.
Więcej: www.gdynia.pl