Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły
843 (452) 2008-03-07 - 2008-03-13

Podziękowania

Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni składa podziękowania Światowemu Związkowi Żołnierzy Armii Krajowej, Okręg Pomorski i Koło w Gdyni oraz Radzie Rodziców przy SP 26 za pomoc w zorganizowaniu I Miejskiego Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej, który odbył się w szkole 26 lutego 2008r.
***
Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni składa serdeczne podziękowania: Krystynie Cyberskiej, Piotrowi Dunajskiemu, Joannie Jankowskiej, Lidii Kalinowskiej, Zygmuntowi Kasztelanowi, Waldemarowi Klein, Tadeuszowi Wiśniewskiemu za pracę w jury I Miejskiego Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej, który odbył się w SP nr 26 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gdyni.
***
Stowarzyszenie „Eleusis" organizator akcji „Być jak święty Mikołaj" dziękuje wszystkim osobom dzięki, którym akcja po raz kolejny (dziesiąty już) odniosła sukces.
Szczególne podziękowania należą się naszym cudownym wolontariuszom, bez których nie udało by się tego dokonać, a przede wszystkim głównej koordynatorce tegorocznej akcji Marcie Bejm.
***
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne oddział Gdynia dziękuje wszystkim mieszkańcom Gdyni, którzy już wsparli schronisko dla osób bezdomnych mieszczące się w Gdyni przy ul. Jana z Kolna 28.
Prosimy nadal o darowizny następujących przedmiotów: koce, kołdry, poduszki, pościel, odzież męską, buty męskie i dostarczanie ich pod adres schroniska: Gdynia, ul. Jana z Kolna 28 lub odbierzemy je własnym transportem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 695 171 100.
Wsparcie finansowe byłoby również mile widziane: IBAN PL94 1440 1026 0000 0000 0352 6027. Prosimy również o przekazywanie 1% podatku na naszą działalność KRS:0000087073.
***
Dzielnicowy Ośrodek Pomocy Społecznej Nr 1, Fundacja PATMOS oraz Szkoła dla dzieci Niedosłyszących w Gdyni składają serdeczne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu, przeprowadzeniu i sponsorowanie integracyjnego balu karnawałowego dla 135 dzieci oraz przekazanie darów w postaci środków finansowych, słodyczy i napojów następującym instytucjom i firmom: Władysław Ornowski Fundacja PAN WŁADEK z Gdańska, Dyr. Sławomir Klawikowski Bank Zachodni WBK I Oddz. w Gdyni, Zarząd Morskiego Portu Gdynia, Tomasz Ciesielski - TEOMAKI w Gdyni, OPEC w Gdyni, HARTWIG Gdynia, uczniowie Gimnazjum Nr 10 i VI LO, kl. I A, II E.
***
Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni dziękuje dr Andrzejowi Muńko za systematyczne przekazywanie cennych książek do księgozbioru biblioteki.