Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.  Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
849 (458) 2008-04-18 - 2008-04-24

Krajoznawcy są wśród nas

W dniach 4 i 5 kwietnia br. odbywały się w Zespole szkół Chłodniczych i Elektronicznych Eliminacje Miejskie do XXXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego, których celem było wyłonienie zespołów szkolnych, które reprezentować będą Gdynię w turnieju wojewódzkim.
Ze szkół podstawowych najlepiej zaprezentował się zespół „Twierdza" ze SP nr 39 w składzie: Radosław Bartosiewicz, Karol Kukulski, Jarosław Jesionowski.
Ze szkół ponadgimnazjalnych wyłoniono aż dwa doskonałe zespoły, które reprezentować będą Gdynię w eliminacjach wojewódzkich. Jest to zespół „Twierdza" z Gimnazjum nr 19 w składzie: Aleksandra Golecka, Przemysław Daruk , Paweł Goźliński, oraz koło turystyczno - krajoznawcze „GNOMY" z Gimnazjum nr 20 w składzie: Michał Czaplicki, Jan Łuczewski, Grzegorz Gula.
Ze szkół ponadgimnazjalnych reprezentujący zespół wyłoniła 30 Wodna Drużyna Harcerzy przy zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w składzie: Michał Gruk, Mateusz Bylicki, Patryk Bielicki.
Zakończono również dwuetapowy konkurs wiedzy o Gdyni, którego zdecydowanym zwycięzcą okazał się rewelacyjny Wojciech Labuda z Gimnazjum nr 24.