850 (459) 2008-04-25 - 2008-05-01

Gdynia Sailing Days- współpracownicy i partnerzy poszukiwani !

Organizator Gdynia Sailing Days 2008 zaprasza wszystkie osoby fizyczne i prawne do współpracy przy organizacji IX edycji Pucharu Świata w żeglarstwie. Trzonem tego wydarzenia są międzynarodowe regaty GSD World Cup oraz Gdynia Sailing Festival. Tegoroczna edycja Gdynia Sailing Days odbędzie się w pierwszym tygodniu lipca 2008 r.
Gdynia Sailing Festival to największe w Polsce i trzecie co do wielkości w Europie święto żeglarstwa i kultury. W trakcie GS Festival, Gdynia zamieni się w stolicę żeglarstwa z niezliczonymi atrakcjami, koncertami, wystawami i innymi imprezami towarzyszącymi. Odbędą m. in. Festiwal Smaków na Skwerze Kościuszki oraz Wyścigi Smoczych Łodzi.
Gdynia Sailing Days to również doskonałe miejsce dla wystawców akcesoriów i odzieży żeglarskiej. Organizatorzy dysponują najatrakcyjniejszymi miejscami w Gdyni, które gwarantują zainteresowanie oferowanymi produktami.
Jeśli masz pomysł i chciałbyś z nami współpracować napisz do nas na adres mailowy gsd@theliferace.com.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Imprezy www.gdyniasailingdays.com. Organizatorem GSD 2008 jest Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji.