853 (452) 2008-05-16 - 2008-05-22

Zjazdy absolwentów

W piątek 16 maja 2008 r. Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni obchodzić będzie XX-lecie swojego istnienia, co jest okazją do spotkania się wszystkich tych, którzy tworzą i tworzyli tę szkołę przez te wszystkie lata, do podsumowania osiągnięć i snucia planów na przyszłość. Tego dnia o godzinie 12.00 w Kościele p.w. św. Andrzeja Boboli odprawiona zostanie msza św. w intencji całej szkolnej społeczności, a o godzinie 14.00 w kino - teatrze „Grom" przy Rondzie Bitwy pod Oliwą odbędą się oficjalne uroczystości połączone z występem artystycznym przygotowanym przez absolwentów, uczniów, obecnych i byłych nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 44. Wszystkich Przyjaciół Szkoły serdecznie zapraszamy na jubileuszowe obchody.
***
12 września 2008 r., już w nowej siedzibie przy ul. Narcyzowej 6, w Gdyni - Witominie społeczność I Akademickiego LO (wcześniej I LO) w Gdyni organizuje obchody Jubileuszu 60-lecia szkoły.
Absolwenci wszystkich roczników proszeni są o wsparcie w tworzeniu fotograficznej i dokumentalnej ekspozycji okolicznościowej o charakterze kroniki „Z dziejów szkoły". Zdjęcia i kopie dokumentów (artykuły, dyplomy, zaświadczenia itp.) z komentarzem należy przesłać elektronicznie na adres absolwenci@1alo.org (ten adres email jest ukrywany przed spamerami, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć), lub dostarczać bezpośrednio do szkoły.
***
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych w Gdyni ma zaszczyt zaprosić wszystkich swoich byłych uczniów na Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 20 września 2008 r. w siedzibie szkoły (ul.Orłowska 57). Prosimy o deklarowanie chęci uczestnictwa: tel: (058) 624 82 86, e-mail: absolwenci.zsae@wp.pl
Informacje: www.zsae.int.pl