858 (457) 2008-06-20 - 2008-06-26

Gratka dla zmotoryzowanych

Automobil Klub Morski Gdynia zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w niepowtarzalnym, popularnym rajdzie samochodowym. Trasa będzie wiodła z Gdyni do Meksyku - tego na Pomorzu, a więc paszportu zabierać nie trzeba. To co koniecznie należy ze sobą wziąć, to dobry nastrój i własne 4 kółka.
Uczestnicy rajdu wystartują 28.06. o godz. 9.00 ze Skweru Kościuszki w Gdyni, i tu też będą musieli się zmierzyć z pierwszą próbą sportową. Następnie ulicami Gdyni przez Kosakowo ruszą do Meksyku. Na trasie przejazdu będzie na nich czekać wiele zadań do wykonania m.in. będą musieli złowić rybę!!!. Z Meksyku zawodnicy powrócą na Skwer, gdzie czekać ich będzie ostatnia konkurencja - próba stewarda.
Podczas rajdu na Skwerze odbędą się także Mistrzostwa w Rzucie Podkową, podczas których będziemy mogli podziwiać umiejętności m.in. Mistrza Europy tej dyscypliny. Chętni będą mogli wystartować w zawodach open. Wiele atrakcji przygotowano także dla najmłodszych. W programie między innymi wyścigi gokartów i malowanie twarzy.
Szczegóły i zapisy tel. (058) 620 52 31, 608 574 352, oraz e-mailowo biuro@cityatrakcje.pl
Zapraszamy do weekendowej zabawy z cityatrakcje.pl oraz Automobil Klubem Morskim Gdynia.