862 (461) 2008-07-18 - 2008-07-31

Koncerty i parada...

We wszystkie lipcowe i sierpniowe niedzielne popołudnia na letniej scenie plenerowej na Kamiennej Górze o godz. 16.00 odbywają się Koncerty Muzyki Promenadowej. I tak jeszcze w lipcu:
20.07 - Katarzyna Matuszak - sopran oraz Bogdan Ciesielski - instr. klawiszowe, Mirosław Żyta - perkusja, Stefan Gołata - bas
27.07 - Cantores Varsovienses w składzie: Grażyna Mądroch - sopran koloraturowy, Ewa Mikulska - kontralt, Krzysztof Machowski - tenor, Krzysztof Matuszak - baryton oraz Adam Sychowski - fortepian.
Prowadzenie koncertów - Krzysztof Dąbrowski.
***
25.07. (piątek) o godz. 19.00 w Bohema Jazz Club, Gdynia, Waszyngtona 21 (Centrum Gemini) odbędzie się Wieczór z POKEREM i koncert zespołu THE MOONS.
Soft i smooth jazz oraz utwory w stylu latynoamerykańskim, odniesienia do retro i do jazzu tradycyjnego, czasem pop - wszystko po polsku, w stylu, który wiele osób określa mianem „muzyka środka''. Taka właśnie jest muzyka zespołu The Moons.
Wstęp wolny!
***
31.07 o godz. 19.00 w Klubie Muzycznym Ucho, ul. św. Piotra 2 rozpocznie się koncert poświęcony pamięci Janusza Popławskiego.
Wystąpią: Grażyna Łobaszewska, Piotr Mania - fortepian, Irek Wojtczak - saksofony, Marcin Bożek - git. basowa, Kuba Staruszkiewicz - perkusja.
Wstęp wolny!
***
W dniach 30-31 lipca br. przed spektaklami „Casanovy" ok. godz. 19.30 uliczkami Orłowa przejdzie wyjątkowo atrakcyjna parada aktorów w kostiumach weneckich pochodzących z osobistych zbiorów Beaty Wielopolskiej. Będzie to plenerowy mini - spektakl z użyciem światła i dźwięku, które stworzą niezwykłą atmosferę wokół krążących po orłowskich uliczkach postaci odzianych w oryginalne kostiumy rodem z weneckiego karnawału. To szczególna gratka dla fotoreporterów!

ikona