864 (463) 2008-08-08 - 2008-08-13

Konkursy fotograficzne dla wszystkich

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni podobnie jak w roku ubiegłym zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Prosimy o przesłanie do 15 września 2008 r. na adres e-mail: marketing@zkmgdynia.pl jednej, wykonanej osobiście i Państwa zdaniem najciekawszej, najsympatyczniejszej, najśmieszniejszej lub najbardziej niesamowitej fotografii z podróży Tramwajem Wodnym lub pobytu w Gdyni, Helu bądź też Jastarni w 2008 r.
Autorzy pięciu najlepszych fotografii zostaną nagrodzeni kompletami gadżetów Tramwaju Wodnego (worek marynarski, damska torba plażowa, parasol, koc podróżny, plażowy zestaw tenisowy, brelok, koszulka i długopis). Dodatkowo wyróżnione zdjęcia zostaną uhonorowane publikacją na stronie internetowej ZKM w Gdyni. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej do 19 września br., a lista osób nagrodzonych zostanie podana na stronie internetowej www.zkmgdyni.pl
***
Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza do udziału w VIII edycji konkursu „Gdynia w fotografii", któremu patronuje Prezydent Wojciech Szczurek.
Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich miłośników Gdyni, którzy potrafią przez obiektyw fotograficzny dostrzec i utrwalić piękno naszego miasta i jego mieszkańców. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie 3 prace, w formacie 15 cm x 21cm lub 20 cm x 30 cm czarno-białe lub barwne. Zdjęcia należy składać w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej i w Dziale Instrukcyjno - Metodycznym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, ul. Partyzantów 39/IV, 81-423 Gdynia, do 7 listopada 2008 r. Rozstrzygnięcie konkursu i wystawa fotografii odbędzie się 26 listopada 2008 r. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody książkowe. Informacji udziela Dział Instrukcyjno-Metodyczny ul. Partyzantów 39/IV tel. (058) 622 44 31, e-mail: dim@mbpgdynia.pl.
***
Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje konkurs Foto - Sport Gdynia 2008, skierowany do wszystkich osób, które lubią robić zdjęcia i fotografują sportowe zmagania zawodników. Wykaz imprez objętych konkursem znajduje się na stronie www.gosirgdynia.pl, w zakładce „kalendarz" oraz „sport szkolny". Prace na płycie CD należy dostarczyć do siedziby organizatora: recepcja Hotelu Olimp, ul. Olimpijska 5/9, 81- 538 Gdynia. Zdjęcia dostarczone w ramach konkursu muszą być w formacie JPG, w rozdzielczości minimalnej 1600- 1200 pikseli. Konkurs trwa do 19 grudnia br., rozstrzygnięcie i przyznanie nagród nastąpi na Gali Sportu w styczniu 2009 roku.

ikona