872 (471) 2008-10-03 - 2008-10-09

Podziękowania

Rada Dzielnicy Witomino-Radiostacja składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za wkład w organizację „Festynu Rodzinnego", który odbył się w dniu 13.09.2008r.na terenie Parafii Św. Maksymiliana Kolbe oraz Sp-ni Mieszkaniowej „Bałtyk". Jednocześnie dziękujemy mieszkańcom za liczne przybycie na nasz festyn.
***
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdyni, wychowawcy, rodzice i uczniowie klas I składają serdeczne podziękowania Dyrektorowi Muzeum Morskiego w Gdańsku Panu Jerzemu Litwinowi oraz byłemu Kapitanowi „Daru Pomorza" Leszkowi Wiktorowiczowi za możliwość złożenia uroczystego ślubowania i przyjęcia w poczet „braci szkolnej" na przepięknej jednostce pływającej pod żaglami.
***
Pracownicy wraz z podopiecznymi ze świetlicy socjoterapeutycznej „Stokrotka" przy Parafii p.w. Św. Judy Tadeusza Apostoła w Gdyni składają serdeczne podziękowania dla Marcina Wróbla i pracowników firmy SOFTECH Computers za bezpłatne przekazanie i stały serwis sprzętu komputerowego.
***
Rada Dzielnicy Redłowo serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu turnieju piłki nożnej z okazji I Dnia Jesieni a w szczególności Marcinowi Formeli za sędziowanie meczu, Cukierni Formela z Redłowa, REAL sp. z o.o. p. Anna Piortowska, sklep ŻABKA z Płyty Redłowskiej, harcerzom ze 143 Gdyńskiej Drużyny Harcerzy.
***
Rejonowa Rada HDK w Gdyni oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku serdecznie dziękują krwiodawcom gdyńskich szkół, za dar „Młoda Krew Ratuje życie". W akcjach uczestniczyli uczniowie szkół: II LO, IX LO, X LO, XIV LO, Technikum Transportowego, Zespołu Szkół Mechanicznych.
W sumie oddano 86,850 litrów krwi, od 193 dawców. Najwięcej z Zespołu Szkół Mechanicznych im. T. Wendy, bo 26,100 l, od 58 dawców.
Szczególne podziękowania dla pedagogów, psychologów oraz księży. Cieszy duża ilość oddających krew po raz pierwszy, szczególnie dziewcząt.

ikona