875 (474) 2008-10-24 - 2008-10-30

Rajd z gdyńskim Automobilklubem

Sekcja Sportu Automobilklubu Morskiego z Gdyni organizuje 26 października (w niedzielę) rajd samochodowy dla kierowców nieposiadających licencji sportowych. Impreza pod nazwą I Rajd Żarnowiecki odbędzie się jako Konkursowa Jazda Samochodem pod auspicjami Polskiego Związku Motorowego i będzie rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Gdańskiego.
Wystartować w tej imprezie może każdy kierowca, który posiada sprawny samochód osobowy i zgłosi się z drugą osobą, która ma ukończone 17 lat i w ramach załogi będzie pełniła funkcję pilota.
Na uczestników czekać będzie 13 prób sprawnościowych wytyczonych na prywatnych placach, a cała trasa rajdu będzie liczyła około 100 km.
Ze względu na przypadającą w ten weekend zmianę czasu na zimowy i coraz krótszy dzień, zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach od 7.30 do 8.00 (limit 40 załóg).
Wpisowe na rajd to 30 zł dla członków Automobilklubu Morskiego, 50 zł dla członków klubów zrzeszonych w PZM i 70 zł dla pozostałych uczestników. Wszystkie bieżące informacje można znaleźć na stronie internetowej rajdu: www.rajd-zarnowiecki.pl.