Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
884 (484) 2009-01-09 - 2009-01-15

Podziękowania

Dyrektor Gimnazjum i Liceum Jezuitów pragnie podziękować za dar serca wszystkim sponsorom IV Turnieju Mikołajkowego. Dzięki Państwa hojności mogliśmy przygotować paczki dla dzieci z Oddziału Hematologii i Onkologii Akademii Medycznej i w tak wspaniałej atmosferze spędzić ten sobotni dzień poprzez rywalizację sportową. Podziękowania dla Rady Rodziców Gimnazjum i Liceum Jezuitów za przygotowanie bankietu, firmom: Tampo-Kleks, Axpol Trading, Skok Kasa Krajowa, Biuru Podróży Tour Club, Semeko, firmie Ubezpieczeniowej AXA, Centrum Handlowemu Batory, Centrum U7 w Gdyni, Okręgowemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej OPEC, Fundacji Magis, Coca-Cola; drużynom: policjantów, żandarmerii wojskowej, sympatyków szkoły, biznesmenów oraz Panu Krzysztofowi Kilich, Leszkowi Lubomańskiemu, Sebastianowi Makowskiemu i Januszowi Kukielskiemu za nagrody i wkład własny.
***
Rada Dzielnicy Wielki Kack serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji wigilii dla osób starszych i samotnych ks. proboszczowi prałatowi Ryszardowi Kwiatkowi. Ponadto podziękowania składamy P.B. Panorama, Panu Markowi Ellwardtowi za przygotowanie gastronomii, Państwu Z. i J. Rychert z ciastkarni w Sopocie za słodkości.
***
13 grudnia 2008 r. w Szkole Podstawowej nr 39 w Gdyni odbyła się III świąteczna edycja Międzyszkolnych Zawodów Karate zorganizowana przez Pana Pawła Potrykus trenera UKS „Orlęta". Ponad 80 zawodników z wielkim zaangażowaniem walczyło o nagrody ufundowane firmę Ultramare reprezentowaną przez Artura Kapicę. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które wspomogły organizację zawodów. Sędziom: Pani Aleksandrze Radzikowskiej i Natalii Butkiewicz, Panom Przemysławowi Paneczko, Mariuszowi Domaradzkiemu, Patrykowi Wendt, Bartoszowi Mikulskiemu. Sekretarzom zawodów: Pani Magdalenie Potrykus i Joannie Wolińskiej oraz Agacie Kostra za opiekę medyczną. Dziękujemy również: sekcjom Wadokan Dojo, Jajdo,Capoeira z Gdyni oraz zespołowi Hip-Hop za pokazy, które uświetniły turniej.
***
Dyrektor SP 23 w Gdyni, ul. Grottgera 19 składa serdeczne podziękowanie za udostępnienie uczniom studia nagrań w Miejskim Domu Kultury w Gdyni.
Dziękuje również Krzysztofowi Dudzie - za akompaniament i organizację utworów muzycznych.
***
Grupa Seniorek Walentynki dziękuje wszystkim osobom za życzliwość i pomoc w zorganizowaniu wieczerzy wigilijnej i za rodzinną atmosferę przy świątecznym stole.