888 (488) 2009-02-06 - 209-02-12

Medale dla małżeństw

6 lutego - o godz. 13.00 i 15.00 w gdyńskim Urzędzie Stanu Cywilnego odbędą się dwie uroczystości wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie „złotym" parom jubilatów. Pary przeżyły ze sobą 50 lat, a dwie z nich aż 60 lat.
O godz. 13.00:
Stefania i Jan Lehmann, Ludmiła i Jan Gromniccy, Maria i Jan Piechulscy, Genowefa i Eugeniusz Kozińscy, Krystyna i Kazimierz Majchrzyccy, Janina i Józef Sędziak, Irena i Marian Czapscy, Zofia i Stanisław Wilczewscy, Maria i Stefan Brodzcy, Irena i Bogdan Romanowscy,
natomiast o godz. 15.00
Stefania i Bogumił Biniak, Urszula i Zenon Gościniak, Maria i Alojzy Sikora, Danuta i Stanisław Staniszewscy, Cecylia i Euzebiusz Skorupka, Irena i Czesław Nurek, Barbara i Stefan Skupińscy, Barbara i Mieczysław Sterczyńscy, Krystyna i Stanisław Kłos, Anna i Tomasz Czayka, Teresa i Romuald Wojciechowscy.
***
Także 11 lutego - o godz. 13.00 w gdyńskim Urzędzie Stanu Cywilnego odbędzie się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie „złotym" parom jubilatów.
Pary przeżyły ze sobą 50 lat.
Uhonorowani zostaną:
Teresa i Alfred Białek, Irena i Alojzy Chabrowscy, Irena i Bolesław Skiba, Anna i Jan Waras, Lidia i Mieczysław Kotas, Kamilla i Stefan Iżyłowscy, Alicja i Mieczysław Schmidt, Felicja i Tomasz Darscy, Krystyna i Feliks Jędrzejewscy, Małgorzata i Leon Dunst, Teresa i Aleksy Brzezowscy, Maria i Ryszard Błońscy.
Jubilaci w prezencie od miasta otrzymają albumy, kwiaty i dyplomy.